הקמת מוקדי מכירות

ניהול מוקד מכירות דורש ירידה לפרטים הכי קטנים וניהול נכון של מחזור חיי לקוח במטרה להשאיר אותו כלקוח פעיל לאורך זמן.

אנו מקימים מוקדי מכירות הפונים לשווקים מקומיים ובינלאומיים, כמובן שזוהי תורה שלמה, אך היא עוסקת בעיקר במרכיבים הבאים:

 ניהול נכון של עובדים

 בניית צוותי מכירות תותחים

תיעוד וניתוח שיחות מכירה

בניית תסריטי שיחה

בניית קורסי הדרכה חניכה

בניית מערך מכירות הכולל אנשי מכירות ומנהלי תיק לקוח

אספקת לידים איכותיים

 בניית חבילות תמחור 

 וכמובן – אחוזי המרה גבוהים!

ברגע שכל אלו יתקיימו, תוכלו לנהל מוקד מכירות יעיל במיוחד הפונה לשווקים מקומיים ובינלאומיים. 

אז איך מנהלים ביעילות מוקד טלפונילפניכם 10 הנקודות העיקריות לשם כך:

  • התמקדו בכך שהעובדים שלך יהיו מרוצים. עובדים רוצים להרגיש שהם עושים משהו בעל חשיבות. תמיד להתייחס אליהם בכבוד ולהיות קשובים לרעיונות שלהם.
  • התקינו מרכזייה איכותית והאזינו לשיחות של הנציגים על מנת לנתח את שיחות המכירה. תתפלאו כמה תלמדו על ההבדל בין התיאוריה הנלמדת בתוכנית ההכשרה לבין מה שקורה בשטח אצל הנציגים.
  • בצעו ניתוח וניטור של רמות שירות ושיעורי נטישה. יש לדעת מהי רמת השירות המצופה מהעסק שלך ולוודא שהיא מתמזגת עם יכולות המוקד. אם היא לא מתמזגת, בצע שינויים בהקדם ולא, לקוחות רבים יינטשו את שירותי החברה ואתם תעמדו בפני עלויות רבות במטרה להחזירם.
  • ספקו חבילת תמריצים לעובדים שלך ותגמולים בעיקר על פי ביצועים. יש לוודא כי קיים איזון בין מהירות ואיכות על מנת להגיע לניהול מוקד טלפוני בצורה יעילה. וודאו שהמדדים עליהם מתוגמלים הנציגים קשורים באופן ישיר לפרמטרים עליהם אתם נמדדים כמנהלי מוקד.
  • הסבירו לעובדים בצורה ברורה את תכנית העבודה שאתם מצפים מהם. ככל שתהיו יותר ברורים, תמנעו אי וודאות רבה שתגרום לאי הבנה.
  • בצעו חניכה מסודרת של עובדים חדשים. בנו קורסי הדרכה מפורטים הכוללים תכנים עיוניים ומעשיים ובחנו את הנציגים לפני השיחות הראשונות מול הלקוחות שלכם.
  • התקינו תוכנת ניהול איכותית ואפקטיבית (CRM). תוכנת ניהול נכונה תחסוך לכם עלויות רבות, ותעזור לכם לנתח את אחוזי סגירת העסקאות תוך כדי שמירת דגש על לקוחות רווחיים, מוצרים נבחרים שיש להם ביקוש וקבלת החלטות נכונה לפיתוח העסקי.
  • נהלו בצורה נכונה את הזמן של הנציגים. זה אומר לתזמן את ההפסקות, לגרום לכך שלא יפספסו שיחות, לנתב בין שעות העומס והכי חשוב – לא לתת להם להרגיש בלחץ.
  • התכוננו לתחלופת כוח אדם. מוקד טלפוני הוא מקום בו תחלופת העובדים גבוהה יחסית משום שתחום המכירות יכול להיות שוחק ולא מתאים לכל אחד.
  • פרסמו את נתוני המוקד לעובדים, בין אם מדובר על הנציגים המצטיינים שהכניסו הכי הרבה כסף לבין הנציגים שהשתפרו החודש. דאגו לישיבות שבועיות וחודשיות והביעו נכונות לעזור לנציגים בעת הצורך.

מעוניינים בהקמת מוקד מכירות?

מוזמנים להשאיר פרטים ונציג יצור אתכם קשר בהקדם.