שווקים בינלאומיים

אנחנו מאמינים כי עם סטנדרטים גבוהים, עסקים ימשיכו לצמוח ולגדול לזמן ממושך, יתמודדו באתגרים העומדים בפניהם ויגדילו משמעותית את היקף פעילותם.

בניית תוכנית עסקית ארוכת טווח

בניית תוכנית עסקית נחוצה לנו על מנת לדעת בדיוק לאן העסק הולך. שילוב של משתנים רבים המעידים על קצב התקדמות הכוללים קביעת יעדים ומטרות מבעוד מועד שלפיהן נפעל ונקדם את פעילות העסק.

הובלת אסטרטגיה שיווקית

בניית צינורות שיווק מתאימים ויעילים, קביעת קהל יעד רלוונטי הכולל חדירה לשווקים, מיתוג, שיווק אונליין/אוף ליין. ללא אסטרטגיה שיווקית נכונה, יכול מאוד להיות שנוציא כסף על פרסום אך הוא כלל לא רלוונטי – נבין זאת כשנראה שהלקוחות לא מגיעים/לא רוכשים.

ייעוץ וליווי שוטף

אנחנו מלווים עסקים באופן שוטף. ליווי שבועי וחודשי הכולל פגישות חתך, הכוונה נכונה ובניית אסטרטגיה תפעולית. ישנם עסקים מורכבים יותר ומורכבים פחות הדורשים התייחסות שונה.

 

הובלת תהליכים חוצי ארגון

ישנם תהליכים מורכבים כמו חדירה לשווקים בינלאומיים. עלינו להבין את מכלול התהליך, האם יש דרישה לרישיון מסיום במדינה כזו או אחרת, רגולציה, פרסום יעיל, תפעול וקבלת החלטות על פתיחת מפעל נוסף.

התייעלות תפעולית

דרך תפעול נכונה תוזיל בעלויות ובהוצאות רבות. קבלת החלטות על מערכות מחשוב, הגדרות וחלוקת תפקידים, נהלי עבודה לכלל המחלקות בחברה ובניית ״פס ייצור״ שימשיך לעבוד לאורך זמן.

בניית מודל תמחור נכון

בניית מודל תמחור נכון ויעיל תעלה את רווחיות החברה. צריך לקחת בחשבון משתנים רבים כגון: עלויות שיווק ופרסום, עמלות לנציגי מכירות, מחירי השוק שהמתחרים מציעים – אסור לנו להסתכל רק על עלויות המוצר/שירות עצמו, אלא קיימים עוד מגוון מרכיבים החשובים מאוד בבניית תמחור נכון ורווחי.

קניין רוחני

בדיקת זכויות קניין רוחני ומסחרי, רישום פטנטים, בדיקת זכויות יוצרים וסימני מסחר הם מאוד קריטיים לכל עסק. אנחנו מלווים ומכוונים יזמים בתחילת דרכם ודואגים לכך שיהיו מכוסים מבחינה משפטית.

תכנון ופיתוח עסקי

כיצד נפתח את העסק? אילו מוצרים נוסיף/נוריד? לפתוח עוד סניף? פיתוח עסקי הוא דבר מאוד חשוב שחייבים לזכור. אם לא נתפתח ונחדש, אנחנו עלולים למצוא את עצמינו נשארים מאוחר כשהמתחרים שלנו מתחדשים ומשתפרים.

ניהול נכון של עובדים

בניית קורסי חניכות, גיוס, הכשרות והשתלמויות, חלוקת תפקידים נכונה, זיהוי עובדים חרוצים ועובדים בעייתיים היכולים לגרום נזק לתדמית שיצרנו. אנחנו חייבים לכבד, לתמוך, להעריך ולהשקיע בהתפתחות העובדים – הם אלו המקדמים את העסק בהנהלתנו.

הקמת מערכי מכירות ושירות

הקמת מוקדי מכירות ושירות הכוללים גיוס, בניית תסריטי מכירה ושירות, מרכזייה מתאימה ומעקב על תוצאות המוקד. קביעת יעדים ומטרות יומיים, חודשיים ושנתיים. בניית מוקדי מכירות במדינות שונות הפונות לקהלים שונים.

חדירה לשווקים בינלאומיים

התפתחות החברה למקומות שונים. הכנת תוכנית עבודה מתאימה לכל מדינה. מיסוי, פתיחת חשבונות בנק מתאימים, רגולציה, מרכזייה מתאימה לאותו שוק, קישור לחברות סליקה בינלאומיות, שילוח מתאים, מערכת ניהול סיכונים ועוד מגוון משתנים שחייבים להתחשב בהם לפני שפונים לשוק חדש.

מערכי שיווק דיגיטלי

בעידן של היום חשוב מאוד להתנהל עם מערכים נכונים. דיוור נכון, בניית תוכן לרשימת תפוצה, שימור הלקוחות, בניית אתרים, דפי נחיתה על מנת לקבל יחסי המרה מצוינים.

מעוניינים בהקמת עסק הפונה לשוק בינלאומי?

מוזמנים להשאיר פרטים ונציג יצור אתכם קשר בהקדם.