ליווי עסקי

מפגשים שבועיים או חודשיים עם יועץ עסקי.

במהלך המפגשים, נתמקד באתגרים הקיימים בעסק לטווח ארוך יותר ונוודא שהדברים אכן מתקדמים ומתייעלים.

הדרך לבצע תהליך ליווי עסקי מצליח היא בהכנת תוכנית פעולה מתאימה הכוללת מה אנחנו רוצים להשיג? ואיך אנחנו מתכוונים להשיג זאת?

מבחינת תהליכים ומספרים.

הכנת תוכנית הפעולה תעניק לנו את הדרך להשגת המטרות והיעדים.

אם בפגישת הייעוץ הענקנו פתרון לאתגרים, במהלך ליווי עסקי נוודא שהפתרונות באמת מתממשים, נפקח על תהליך היישום ונבצע מעקב קפדני.

הטמעת תהליכים היא הדרך הטובה ביותר לוודא שאנחנו עומדים ביעדי העסק שהצבנו ורואים שיפור משמעותי בגדילת העסק בצורה בריאה ומפוקחת.

אורכו של הליווי העסקי יכול לנוע בין 3 חודשים ואף למספר שנים.

למה חשוב לעשות ליווי עסקי?

הטמעת תהליכים והגעה ליעדים

הקושי העיקרי של עסקים רבים הוא לבצע וליישם את האסטרטגיות לאורך זמן. במיוחד שהאסטרטגיות מורכבות ודורשות חשיבה תמידית וגמישות.

ברגע שקיים תהליך הטמעה מסודר, הסיכוי שמעמוד ביעדים שלנו גדל משמעותית!

תוך כדי תהליך הליווי יש כל כך הרבה משתנים בדרך והתוכניות שלנו עלולות להשתנות, במידה ונהיה גמישים ונבצע מהלכים בהתאם, נוכל להתקדם במהרה והגיע ליעדים שלנו בדרכים נוספות.

דמות חיצונית לעובדים

כשדמות חיצונית נכנסת לעסק בצורה הנכונה, קל לעובדים לשתף במחשבות, רגשות ובאתגרים שלהם בצורה פתוחה יותר מאשר למנהלים שלהם. חשוב מאוד לתת לעובדים הזדמנות לשתף ולהעניק להם כלים להתמודדות עם העבודה השוטפת שלהם.

עובדים רבים מתמודדים עם חוסר ניהול זמן נכון, חלוקת אנרגיה נכונה, קבלת החלטות ועמידה במשימות. הבעיה היא שלא תמיד הם ישתתפו את המנהלים שלהם מחשש למקום עבודתם – כאן תהליך הליווי נכנס לתמונה.

בתהליך ייעוץ עסקי וארגוני, היועץ יושב עם העובדים ומבין לעומק את האתגרים שלהם, הכל נעשה בסודיות מוחלטת כדי שהעובדים ירגישו בנוח מול היועץ. כלומר, היועץ משמש כ ״אח גדול״ של העובדים ועוזר להם להתמודד עם כלל הבעיות שלהם ומוציא מהם את המרב.

השקפה אובייקטיבית

כיועצים חיצוניים, התפקיד שלנו הוא להביא לכם את כל האמת בפרצוף.

בכל התנהלות העסק, בכל פן בעסק, עם העובדים ואיתכם.

המטרה הראשית היא לשקף את המציאות המתרחשת ביום יום שלכם, להציף את האתגרים, לדון עליהם ביחד ולמצוא פתרונות יצירתיים.

ברגע שאנחנו מבינים שניתן לשפר כל תהליך בהתנהלות העסק וחשוב להעסיק אדם חיצוני שיעבור על כל אותם התהליכים וייתן את הדעה עליהם, אנחנו כבר בדרך לשיפור משמעותי. שיפור זה הוא במודעות העצמית שלנו. אנחנו לא יכולים להיות בשליטה מלאה על כל תהליך שקורה והמון דברים נופלים בין הכיסאות, זה טבעי לחלוטין.

ברגע שאנחנו מגיעים כיועצים חיצוניים ומאירים את האתגרים הקיימים, יכול מאוד להיות שנזהה בעיות חדשות שלא היו צצות לולא היו שמים לב לכך.

כנהלים בעסק אנחנו שקועים במרדף אחר התפעול וההספק ולעיתים דברים ״בורחים לנו״ מבלי ששמנו לב לכך.

שותף נוסף לעסק

כיועצים עסקיים אנחנו מגדירים את עצמינו ומתייחסים אליכם כשותפים לכל דבר.

שותפים להתלבטויות שלכם, לחרדות שלכם, לדאגות שלכם, לאסטרטגיות שאנחנו בונים ביחד, דיונים משותפים שיש לנו.

הדגש הוא בעיקר על ההבנה שאנחנו ביחד איתכם בנושא ניהול העסק.

בגלל שאנחנו מתייחסים לכל עסק שמלווה על ידינו כאל שותפים שלנו, אנחנו לוקחים בכובד ראש כל החלטה שמתקבלת.

כנותני שירות, אנחנו יודעים את התחושה שיש לכם כלפי ספקים שונים.

רובם באים לעשות את העבודה הדרושה ובזה זה די נגמר.

אנחנו מאמינים שיועצים עסקיים מקצועיים אמורים להיות השותפים השומרים על בעלי העסקים, איתכם בכל החלטה, שומרים על הדרך הנכונה בשבילכם ברמה הכי אובייקטיבית ויעילה.

מעוניינים בליווי עסקי?

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

תכנים נוספים שעשויים לעניין אותך

הפרטים התקבלו בהצלחה!

הפרטים שלכם התקבלו בהצלחה ! נחזור אליכם בהקדם 🙂בינתיים אתם מוזמנים לסייר באתר ולהכיר את צוות המומחים שלנו והשירותים השונים שאנו מספקים. השירותים שלנו הבינו

למידע נוסף »

חדירה לשוק באפריקה

באפריקה יש 54 מדינות ולמעלה מ1.2 מיליארד איש מתגוררים ביבשת כולה כאשר הרוב הגדול דובר אנגלית כשפה שנייה. אלג'יריה, לוב, מרוקו, מצרים, סהרה המערבית, סודאן,

למידע נוסף »

חדירה לשוק בארה"ב

נכון לשנת 2021 בארה"ב ישנם כ-332 מיליון איש והתוצר הלאומי גולמי שלה עולה על 18 טריליון דולר בשנה ונחשבת לשנייה בגודלה בעולם לאחר האיחוד האירופי.

למידע נוסף »

חדירה לשוק דרום אמריקה

היבשת הרביעית בגודלה והחמישית בגודלה מבחינת אוכלוסייה. המדינות החזקות ביותר באמריקה הלטינית הינן ברזיל, ארגנטינה וקולומביה אשר מהוות למקור הגדול ביותר להשקעות זרות.  מקור ההכנסה

למידע נוסף »

חדירה לשוק מרכז אמריקה

מרכז אמריקה מונה 54 מיליון נפשות וכוללת 7 מדינות – בליז, הונדורס, אל סלבדור, ניקרגואה, קוסטה ריקה, פנמה וגואטמלה. השפה הרשמית המדוברת בכלל המדינות הללו

למידע נוסף »

חדירה לשוק ישראל

במדינת ישראל חיים כיום מעל 9 מיליון אנשים והתמ"ג המקומי עומד על 1.2 טרליון דולר בשנה. הכלכלה הישראלי נסמכת כידוע על תעשיית היי טק, תעשייה

למידע נוסף »

חדירה לשוק טורקיה

מדינה מוסלמית השוכנת באגן הים התיכון בעלת 85 מיליון איש כאשר 15 מיליון מתוכם גרים בעיר הבירה, איסטנבול. היא העיר הגדולה ביותר בעולם שנמצאת בשתי

למידע נוסף »
דילוג לתוכן