חדירה לשוק סין

סין הינה המדינה בעלת האוכלוסייה הגדולה ביותר בעולם עם מיליארד ורבע תושבים, מדורגת במקום הרביעי מבחינת גודלה הגיאוגרפי. כיאה לגודלה, סין היא המעצמה הכלכלית השנייה בעולם ונחשבת לאזור התעשייה של העולם.

סין כמדינה הנמצאת במזרח, בעלת תרבות שונה מהעולם המערבי וחשוב לדעת ולהכיר את המנהגים המקומיים של התרבות בכדי לבצע עסקים כראוי ויש לכך חשיבות גבוהה מאוד בעיניהם.

הפכיתה של סין למעצמה כלכלית החלה רק בשנות האלפיים מהרגע בו נפתחה לסחר בינלאומי עם העולם המערבי מה שגרם לצמיחתה בקצב מסחרר בשלושה עשורים בלבד, עם סחר ותעשיות מכל הסוגים המגלגלות מחזור שנתי של יותר מ14 טריליון דולר. כיום, בייג'ינג נחשבת כעיר עם הכי הרבה מיליארדרים בעולם.

ישנם מספר מונופלים גדולים אשר נחשבים למובילים בתחומם ולאחרונה בכדי למנוע תחרות לא הוגנת נעשתה חקיקה בנושא וכתוצאה מכך, השתנו החוקים לגבי החייבים במס בתוך המדינה ומחוצה לה.

סין מטילה על השכר מס פרוגרסיבי, בדומה לנעשה בישראל אשר נע בין 3% -45% ומס חברות נע בין 10%- 25% בהתאם לענף בו העסק או העובד נמצא.

על כל תושב או שוהה קבע במדינה יש לשלם מס לממשל הסיני. בהתאם למעמדו החוקי של השוהה או החברה כך מוטלות עליהם חובות המס על הכנסותיהם בסין ומחוצה לה, ישנו מידע רב וברור אשר ניתן למצוא בחיפוש מהיר.

טיפ של אלופים – ניתן להתחיל פעילות ועשייה של חברה בסין עוד לפני שנרשמה החברה כחברה בע"מ זאת מכיוון שהשוק כל כך גדול וניתן להשתמש במיקור חוץ בכדי לבחון את השוק ורק כאשר מגיעים לפעילות מלאה ישנו מוצר ושרשרת משומנת העובדת היטב.


השירותים שאנחנו מציעים בחדירה לשוק הסיני:

סדנת מכירות לשוק הסיני

אנו עורכים סדנאות לניהול משא ומתן נכון עם השוק הסיני לשווקי B2B ו B2C.

הסדנה עורכת כ3-4 שעות ובנויה ממספר מרכיבי תרבות שמאוד חשוב להכיר לפני שמתחילים למכור ללקוחות סינים.

כמו כן, לפני שמגיעים לכנסים בסין, חשוב להיערך לאותו כנס בהתאם, ליצור נוכחות נכונה, לגשר בין פערי הבדלי התרבות הרבים ולשמור על קשר לאחר הכנס.

נציג בפניכם את הדרכים היעילות ביותר כדי לוודא שתפיקו את המירב מאותו כנס ולא תשקיעו זמן, כסף ואנרגיה לשווא.

סקרי שוק בסין

למרות שהשוק הסיני מונה כ 1.4 מיליארד איש, עריכת סקרי שוק נועדה כדי להבין את הדרך הנכונה והיעילה ביותר לחדור לשוק ולוודא שהמוצרים/שירותים שאתם משווקים אכן תואמים וניתנים לשיווק. ישנם מגוון משתנים שצריכים להילקח בחשבון.

מיהו קהל היעד הרלוונטי עבורכם? אילו אמצעי שיווק הכי יעילים בשביל המוצרים/שירותים שלכם? מיהם המתחרים שלכם בשוק בסיני? מהן אסטרטגיות התמחור הנכונות? ועוד.

באמצעות סקרי השוק תוכלו להיערך, להתאים את המוצרים/שירותים שלכם לשוק הסיני ולהבטיח שאכן תייצרו הכנסה מתאימה.

איתור מפיצים בסין

בסין קיימים מפיצים רבים בתחומים שונים. אותם מפיצים עוזרים לכם לשווק את המוצרים שלכם ובעזרתם נוכל להגיע למספר רב יותר של לקוחות.

על מנת לעבוד עם אותם מפיצים, נדרשת עבודה רבה על מנת לאתר את המפיצים היעילים ביותר, לפתח ערוץ תקשורת ישיר, לערוך הסכמים ולוודא שאכן המפיצים מצליחים למכור את המוצרים שלכם.

חיבור למשקיעים סינים

יש לנו רשת משקיעים ענפה במספר תחומים.

המשקיעים הסינים ידועים כבעלי ממון רב ומאוד מתחברים לשוק הישראלי הכולל מגוון סטרטאפים. בגללי הבדלי תרבות רבים, צריך לדעת כיצד לפנות אליהם ואיך להכין מצגת ייחודית כדי שבאמת יתחברו לתחום שלכם וישקיעו בכם.

משקיעים סינים מגיעים בדרך כלל בקבוצות ושולחים נציג מסוים מטעמם.

נוכל לקשר אתכם למשקיעים פוטנציאלים ולעזור לכם להיערך לפגישה מול אותו נציג המשקיעים, כך שנוודא שאכן תוכלו לגייס כסף בבטחה.

ייצור בסין

סין ידועה במספר המפעלים הרב שלה בתחומים רבים, אך ללא קשר ישיר מול אותו מפעל, נשקפות סכנות רבות לאותו ייצור. בדרך כלל, אותם מפעלים עובדים מול סוכנים מקומיים המקשרים בין הלקוחות ובין אותו מפעל מייצר, בעיקר בשל הבדלי שפה ותרבות.

נוכל לקשר אתכם למפעלים נבחרים הפועלים בשווקים שלכם ונוודא על ערוץ ישיר מולכם, כך שתהיו מעורבים לכל תהליך הייצור והאספקה.

שיווק דיגיטלי בסין

בסין קיימות מספר פלטפורמות שיווק דיגיטליות מובילות. לא כולם תמיד יהיו רלוונטיות עבור שיווק המוצרים/שירותים שלכם.

נוכל לפרסם בפלטפורמות המתאימות ביותר, לחשוף אתכם לקהל היעד העיקרי, לבצע מעקב הדוק ולנהל עבורכם את מערך השיווק הדיגיטלי היעיל ביותר שיבטיח אחוזי המרה אשר תואמים את הציפיות שלכם.

הקמת מוקדי מכירות ושירות בסין

על מנת לחדור לשוק הסיני בצורה הנכונה ביותר, לעיתים יש להקים מערכי מכירות ושירות לקוחות, מעין נוכחות שלכם באותו איזור.

מערכים אילו כוללים גיוס של עובדים, חניכה נכונה התואמת לתרבות שלהם והמשך תפעול שוטף.

בנייה נכונה תוכל משמעותית להגדיל את ההכנסות ולשמר את הלקוחות במקרים בהם ירצו לדבר עם נציג מטעמכם הדובר את שפתם.

הקמת חשבונות בנק ושירותי סליקה בסין

על מנת לקבל תשלום מספקים ולקוחות מקומיים יש צורך בפתיחת חשבונות בנק סינים וביצוע מערך סליקה תקין מול גורמים רבים.

הבנקים בסין מאוד זהירים לגבי פתיחת חשבונות לחברות זרות וזאת בכדי למנוע בעיקר הלבנות הון.

נוכל לסייע בפתיחת חשבונות בנק וקישור לגורמי סליקה מקומיים כך שגם לקוחות הקצה שלכם יוכלו להעביר את התשלומים בדרך הכי נוחה להם.

יצירת חומר שיווקי ושירותי תרגום לסינית

יצירת תוכן שיווקי הוא אחד הכלים המרכזיים בשיווק בסין ובמזרח בכלל. ברוב המקרים תרגום פשוט של התכנים שלכם לא יספיק ולא ידבר אל הסינים.

לפעמים, בעיקר בגלל הבדלי שפה ותרבות, תרגום החומרים השיווקיים שלכם יהיה יעיל לקהל היעד שלכם.

השפה השיווקית בסין קצת שונה ברוב מקומות העולם.

נוכל ליצור עבורכם תוכן שיווקי ממוקד שידבר בשפה המקומית ויגדיל את אחוזי החשיפה למודעות פרסום שלכם.

ליווי משפטי בסין

אנו מספקים ליווי משפטי הכולל הקמת חברות, רישום סימני מסחר, ליווי גיוס כספים מחברות סיניות.

מעוניינים בחדירה לשוק סין?

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

תכנים נוספים שעשויים לעניין אותך

הפרטים התקבלו בהצלחה!

הפרטים שלכם התקבלו בהצלחה ! נחזור אליכם בהקדם 🙂בינתיים אתם מוזמנים לסייר באתר ולהכיר את צוות המומחים שלנו והשירותים השונים שאנו מספקים. השירותים שלנו הבינו

למידע נוסף »

חדירה לשוק באפריקה

באפריקה יש 54 מדינות ולמעלה מ1.2 מיליארד איש מתגוררים ביבשת כולה כאשר הרוב הגדול דובר אנגלית כשפה שנייה. אלג'יריה, לוב, מרוקו, מצרים, סהרה המערבית, סודאן,

למידע נוסף »

חדירה לשוק בארה"ב

נכון לשנת 2021 בארה"ב ישנם כ-332 מיליון איש והתוצר הלאומי גולמי שלה עולה על 18 טריליון דולר בשנה ונחשבת לשנייה בגודלה בעולם לאחר האיחוד האירופי.

למידע נוסף »

חדירה לשוק דרום אמריקה

היבשת הרביעית בגודלה והחמישית בגודלה מבחינת אוכלוסייה. המדינות החזקות ביותר באמריקה הלטינית הינן ברזיל, ארגנטינה וקולומביה אשר מהוות למקור הגדול ביותר להשקעות זרות.  מקור ההכנסה

למידע נוסף »

חדירה לשוק מרכז אמריקה

מרכז אמריקה מונה 54 מיליון נפשות וכוללת 7 מדינות – בליז, הונדורס, אל סלבדור, ניקרגואה, קוסטה ריקה, פנמה וגואטמלה. השפה הרשמית המדוברת בכלל המדינות הללו

למידע נוסף »

חדירה לשוק ישראל

במדינת ישראל חיים כיום מעל 9 מיליון אנשים והתמ"ג המקומי עומד על 1.2 טרליון דולר בשנה. הכלכלה הישראלי נסמכת כידוע על תעשיית היי טק, תעשייה

למידע נוסף »

חדירה לשוק טורקיה

מדינה מוסלמית השוכנת באגן הים התיכון בעלת 85 מיליון איש כאשר 15 מיליון מתוכם גרים בעיר הבירה, איסטנבול. היא העיר הגדולה ביותר בעולם שנמצאת בשתי

למידע נוסף »
דילוג לתוכן